Bavul.com

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.1 MB
  • Version 3.1.6
  • Dil TR / EN
  • Firma Turkcell Teknoloji
Bavul.com uygulaması Turkcell' in iPhone, iPad kullanıcıları için geliştirmiş olduğu ücretsiz bir kişisel seyahat asistanı uygulamasıdır. Uygulama ile yurtiçi, yurtdışı uçak biletinizi alabilir, hava yolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsi
Bavul.com uygulaması Turkcell' in iPhone, iPad kullanıcıları için geliştirmiş olduğu ücretsiz bir kişisel seyahat asistanı uygulamasıdır. Uygulama ile yurtiçi, yurtdışı uçak biletinizi alabilir, hava yolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Uygulamada Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Atlasjet, KLM, Lufthansa, Air France, Emirates, Gulf Air ve daha birçok hava yolu şirketinin biletlerini inceleyebilir veya satın alabilirsiniz. Ayrıca Kamil Koç otobüs firmasının biletlerini de kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan filtreleme özelliği sayesinde her çeşit kritere göre uçak biletlerini sorgulayabilirsiniz. 

Seçtiğiniz bir uçak seferinin o an ki konum bilgilerini anlık olarak harita üzerinde görebilir ve takip edebilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz şehirlerin hava durum bilgilerini, saat bilgilerini, şehir rehberlerine ve merak ettiğiniz herşeye yine bu uygulama ile erişebilirsiniz.
Bavul.com indir
DİĞER SÜRÜMLER